Hakkımızda

Firmamız kurulduğu yıldan bu yana sektörün öncü kuruluşlarından biri olmuştur.Yenilikçiliği ve kaliteyi kendimize birinci ilke olarak seçmiş olup altyapımız ve tecrübemizle sektörün her türlü yenilik ihtiyacına cevap verebilmekteyiz. Bu amaçla bünyemizde kardeş firmalarımız ,personel kadromuz ve servis ağımızla her yıl periyodik olarak yapılan yatırımlarımızla en hızlı en kaliteli ve güvenli hizmeti sağlamak firmamız ilkelerindendir.

Kalite Politikamız

♦ Doğuş İzolasyon çalışanları olarak, müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde ve en kısa zamanda karşılamayı,
♦ ISO 9001:2001 Kalite Yönetim Sistemi şartlarına uyup hiçbir şekilde ödün vermeden uygulamayı ve sürekli geliştirmeyi taahhüt ederiz..

Çevre Politikamız

► Yükümlü olduğumuz yürürlükteki mevzuat şartlarını yerine getirmek.
► Tüm çalışanlarımızın ve çevrede yaşayan insanların, hayvan ve bitkilerin sağlık ve güvenliğini korumak.
► Ham maddeler, enerji yakıtlar ve su gibi doğal kaynakları mümkün olan en verimli şekilde kullanmak. 

Neden Doğuş İzolasyon ?

Doğuş İzolasyon; Çanakkale ili ve ilçelerinde dekorasyon ve tadilat işlerinin yanında, dış cephe mantolama, ısı ve ses yalıtımı, iç ve dış cephe boyama, izolasyon malzemelerinin satışını gerçekleştirmektedir.

Ayrıca sektörde edindiğimiz tecrübelerimizle birlikte kullandığımız malzemelerin dünya standartlarında kalitesinde olmasına özen göstermekteyiz.

İletişim

 Namık Kemal Mah. Arap İbrahim Paşa Cad. No : 60 ÇANAKKALE
0 532 525 46 34
0 545 525 46 34
satis@canakkaledogusizolasyon.com
Pzrt - Cmrt: 8:30 - 19:30